Зелена кава (оригінал)

Зелена кава сприяє відновленню енергії, перешкоджає виникненню великої кількості різних захворювань і є унікальним наповнювачем організму корисними кислотами і вітамінами.

Зелена кава з Морінга

Продукт нормалізує роботу нервової системи і прекрасно оптимізує виробничі процеси на протязі дня. Прекрасний варіант для тих, хто цінує вишуканий смак і витончений аромат корисного напою. Спробуйте один раз і ви ніколи не забудете цей смак.

Зелена кава з імбиром

Зелена кава з імбиром чудово відновлює імунну систему і допомагає якісно боротися з більшою частиною зовнішніх факторів і вірусних подразників, які найбільш активно поширюються в місцях великого скупчення людей.

 У 2012 році американські вчені університету Скрентон зробили відкриття, що зелена кава володіє жироспалюючим ефектом. Основною діючою речовиною виступає хлорогенова кислота, яка у великій кількості міститься тільки в зеленому кави. В процесі обсмажування її кількість в кави сильно зменшується.


Вченими було також доведено – зелена кава є сильним антиоксидантом, допомагає очистити організм від вільних радикалів. В органічній структурі зеленої кави є хлорогенова кислота, дубильні речовини і пуринові алкалоїди. Він підвищує фізичну і розумову активність, відмінно тонізує і допомагає при мігрені.

Дієтолог першої категорії Догірев Валентин Сергійович

Все що ви бажали знати про зелене кофе?